RoarCamp Efsanesi

Erkek arkadaşımla RoarCamp'a başvurmaya karar verdiğimizde gerçekleştirmeyi çok istediğimiz bir hayalimizi gerçekleştiremeyeceğimizi öğrenmiştik ama hayat bir kapıyı kapatıp diğerini açar derler ya gerçekten öyleydi çünkü bu kamp turunu buldum ve gerçekten geriye dönüp baktığımda iyi ki karşıma çıkmış diyorum. Çok güzel, çok özel insanlarla tanıştım, bir şeyler paylaştım, çok güzel sohbetler ettim.

Bize kattığı o kadar çok şey var ki RoarCamp'ın. Türkiye'nin bir sürü farklı yerinden insanlarla tanışmak, onlarla yemeğini, kahveni paylaşmak bazen dertleşmek, konuşmak, sabahları kuş ve cırcır böceklerinin sesiyle uyanmak (bazen çadıra giren bir böcekle uyanmak :) ), doğanın kokusunu içine çekebilmek ve kamp hayatını çok keyifli bir yoldan öğrenmek bana kattığı yüzlerce şeyden sadece birkaç tanesi. Daha önce hiç çadır kurmamış, orada uyumamış birisi olarak bunu deneyimlemek ve öğrenmek o kadar güzel bir duyguydu ki bunu herkesin tatması gerektiğine inanıyorum. Biz erkek arkadaşımla bu hayatı çok merak eden ve fırsat bulduğumuz ilk anda deneyimlemek isteyen iki kişiydik. Daha önce hiç yapmadığımız için bazı şüphelerimiz vardı ve RoarCamp ile bunları gerçekten HARİKA şekilde öğrendik. 

Geceleri oynadığımız efsane eğlenceli oyunlar, yaptığımız toplantılar, Marmaris'teki asla unutamayacağım konser ve Alanya'daki muhteşem gün batımı aklımın bir köşesinde her zaman harikaydı), harika yerlerde kamp yaptım ve en önemlisi çok çok ama çook eğlendim. Bu günleri sorunsuz geçirmemizi sağlayan Tayfur, Burak ve Buse'ye çok teşekkür ederim. Özellikle buradan RoarCamp'ın diğer turlarına katılacak olanlara sesleniyorum Burak'ın "arkadaşlar günaydın!" diye herkesi uyandırmasını döndüğünüzde çok özleyeceksiniz. Kesinlikle tekrar buluşacağımıza inanıyorum. Biz erkek arkadaşımla çok memnun kaldık, çok güzel insanlar tanıdık, arkadaşlar kazandık. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Sizi seviyoruz RoarCamp Ekibi! hatırlayacağım anılardan sadece bir kaçı. Ayrılırken gözlerimin dolduğu dolu dolu bir 7 gün geçirdim, bir sürü görmediğim yer gördüm, efsane koylarda denize girdim. (tekne turu ve rafting maceramız unutulmaz anlarımız arasında). Bu güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz Zehra Hanım :)

 


Zehra İzel Çeçin - ROARCAMP 2
29-12-2018