RoarCamp 2018’i Keşfet

Mutluluğun paylaştıkça çoğalacağına inanan, müziğin, eğlencenin ve kamp kültürünün felsefesini keşfetmek ve doğanın keyfini çıkarmak isteyen 200 genç Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdiğimiz RoarCamp Programlarına katılmak üzere sırt çantalarıyla hazırdılar.

Klasikleşen organizasyonlardan sıkılıp bu kültüre yeni bir soluk getirmek üzere 200 yeni katılımcımız ile çıktığımız yolculukta unutlmaz anılarla, kahkahalara boğulduğumuz hikayelerle, tadını çıkardığımız masmavi koylarla, keşfettiğimiz Ege’nin, Akdeniz’in güzelim doğasıyla, sonuna kadar yaşadığımız ve felsefesini hayatımıza adapte ettiğimiz kamp hayatıyla ve programlarımızın sonunda edindiğimiz 200 yeni dostumuzla geri döndük!

RoarCamp felsefesinin kendine has bir kültürü vardır. Bu kültürde ise bizim olmazsa olmazlarımız ve unutulmaz anılarımız var!

Yeni Dostluklar

Tüm programlarımızın sonunda ayrılmakta zorluk çektiğimiz, yeri geldi ağladığımız hayatlarımızın en özel yerlerinde olan 200 tane birbiriyle ve bizimle olan yeni dostluk kurduk. Tüm bu dostlarımızla yıl sonunda tekrar bir arada olmak ve kültürümüzü korumak adına Olimpos’ta buluşacağız.

Unutulmaz Anılar

200 katılımcımızın 200 yeni dostumuza dönüşmesinin en güzel sebebiydi anılarımız. Birlikte gün batımına doğru yüzdüğümüz masmavi koylar... Doğasını keşfettiğimiz Vadiler, nehirler, denizler, ormanlar.. Ay ışığında, kamp ateşinde ettiğimiz sohbetler, kahkahaya boğulduğumuz anlarımız.. Bizi bir arada tutan, unutulmaz yapan kültürümüzdü.

Kamp Kültürü

Neredeyse hiç kamp atmamış bir dostlarımızın RoarCamp sonunda, çadır kurma, doğal hayat ile aralarındaki bağ o kadar güçlenmiştiki programlarımızdan sonra kendi kamp malzemelerini alarak kendilerini doğaya bırakmaları bizi epey mutlu etti. Marshmallowlarımızı kızarttığımız kamp ateşimizden, yıldızları izlediğimiz gecelere kadar yaşadığımız bu kültür kendimizi keşfetmemizi sağlamıştı.

Müzik Keyfi

Deniz ve doğa ile iç içe açık hava konserimizden, yıldızlarla birlikte dans ettiğimiz gecelere kadar müziğin keyfini doyasıya çıkarıyorduk. Bizlere eşlik eden tatlı mı tatlı müzik grubumuzla RoarCamp unutulmaz bir hal alıyor. Hiç bilmediğimiz dansları ediyor, müziğin ritmine uyuyorduk.

Doyasıya Eğlence

Rafting’den, tekne turumuza, her akşam yeni dostlarımızla oynadığımız ekip oyunlarına, denizin tadını çıkardığımız su oyunlarına kadar eğlenceyi doyasıya yaşadık. Her günün sonunda iyiki dediğimiz anlarımız, dostluğumuzu daha da pekiştirdiğimiz anlarımız oldu.

2019 yılına girerken 200 kişilik kocaman bir aileyiz şimdi! Bu yılda da unutamayacağımız anılara, kazanacağımız yeni dostlarımıza...