ROARCAMP NEDİR?

RoarCamp, gençlerin doğa, kamp ve eğlence üçlemesiyle yola çıkacakları-artık sıradanlaşan organizasyonlardan sıyrılıp- doğada çeşitli etkinlikler ile eşsiz macera ve deneyim yaşayacakları uzun soluklu “kamp kültürü” tabanlı organizasyonlardır. RoarCamp Ekibi sizin için en güzel ve doğru rotayı planlayarak, ulaşım dahil gerekli ekipmanları (Çadır, Mat, İlkyardım Çantası) tedarik eder, kampta yemek seçeneklerini organize eder, güvenilir ve zahmetsiz bir şekilde hizmetinize sunar.

Size sadece, en uygun programı seçerek “50 gençle birlikte” yeni bir deneyim ve maceraya katılmak kalır. Amacımız, kamp kültürünü benzer yaştaki gençler ile birlikte kolay, güvenilir ve eğlenceli bir şekilde yaygınlaştırmak. RoarCamp 18-35 yaş arasındaki gençlere özel tasarlandığı için benzer yaştaki insanlarla bu deneyimi yaşamanızı sağlar. Kamp kültürünün paylaşımcı bir deneyim olduğuna inanıyor ve bu yüzden farklı kültürden 50 gençle bu kültürü unutulmaz yapmayı garanti ediyoruz. RoarCamp programları uzun araştırmalar, keşifler ve konusunda uzman rehberlerin direktifleri doğrultusunda oluşan 10 kişilik dinamik bir ekibin ürünüdür. Tüm prosüdürlerini yasal çerçevede gerçekleştiren ve birden fazla profosyonel çözüm ortakları ile çalışan alanında şirketleşmiş ilk firmadır.

Katılımcılarının program öncesinde ve esnasında tüm haklarını garanti altına alır. RoarCamp ekibi en uygun tarihsel dönemlere yönelik programlarını sırasıyla katılımcıları ile heyecanla paylaşacaktır. RoarCamp 2019 Deniz programı 5 farklı tarih seçeneği ile başvurunuzu bekliyor!

RoarCamp bir A grubu Seyahat Acentesi olan Namlı Turizm projesidir. TÜRSAB Belge No: 7567

ROARCAMP HAKKINDA

“Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir” mottosuyla hareket eden, gençler için yaratıcı ve ilham verici organizasyonlar inşa eden yenilikçi bir markadır. Yeniliğe, değişime ve deneyime açık olan bir kitleye hitap eder.

ROARCAMP’A ÖZGÜ “CREATİVE EVENTS FOR YOU”

  • MOTİVASYON

“Eğer sevdiğin işi yaparsan hayatın boyunca bir gün bile çalışmış olmazsın” sözünü sonuna kadar iş kültürümüze yansıtmaya çalışmaktayız. Motivasyonumuzu daima yüksek tutan inanç budur.

  • İLHAM

Daha önce yapılmamış olanı aramak ve yapmanın ötesinde kitleleri harekete geçirecek harika işler çıkarmanın peşindeyiz.

  • AKSİYON

Projelerimizde, ürüne hızlı ulaşmak adına aksiyona geçirme becerimizi maksimumda tutmaya çalışıyoruz.

  • KATMA DEĞER- SONUÇ

Tutkunu olduğumuz gaye toplumsal fayda ve bireylere aktarabildiğimiz katma değer.

HİKAYESİ NASIL BAŞLADI?

2017

“CREATIVE EVENTS FOR YOU” sloganıyla gençler için, yaratıcı ve ilham verici organizasyonlar organize eden firmamız aynı yıl içerisinde ilk ürünü Roarcamp Deniz programlarını tanıtmıştır. 2018 yaz sezonunda Roarcamp, Deniz kamplarında 210 kişilik bir kitleye hitap etmiştir.