Ege ve Akdeniz’i kapsayan eşsiz rota, ihtiyacın olan tüm ekipman, birbirinden eğlenceli aktiviteler ve 50 genç seni bekliyor.

Roarcamp’ın daha önce 4 kez tamamlamış olduğu “Kamp Turunda”, farklı bir deneyim yaşama fırsatı bulacaksın!

2019 Roarcamp Deniz Kamp Turları 990 TL’dir. 3 farklı tarih seçeneği ile başvurularınızı bekliyor.

2019 DENİZ KAMPLARINDA NERELERE GİDİLECEK?

 1. İZMİR- OTOGAR (Buluşma Noktası ve Hareket Yeri)
 2. MUĞLA- AKYAKA (1 Gece) 
 3. MUĞLA- MARMARİS (2 Gece)
 4. FETHİYE- KELEBEKLER VADİSİ
 5. ANTALYA- ALANYA (2 Gece)
 6. ANTALYA- KÖPRÜLÜ KANYON
 7. ANTALYA- OTOGAR (Bitiş Yeri)

NELER DAHİL?

ULAŞIM: Kamp Turunda rahat yolculuk için donanımlı otobüslerde İzmir ve Antalya arasını kapsayan rotamızda seyahat edilecektir.

Kamp Turu İzmir’de başlayacak olup Antalya’da tamamlanacaktır. İzmir’e geliş ve Antalya’dan dönüş masrafları katılımcıya aittir.

KAMP EKİPMANLARI: Katılımcılara mevsim şartlarına uygun, sürpriz hava koşullarına dayanıklı 2 kişilik çadır, mat, sandalye verilecektir. Program sonunda ekipmanlar sorumlu kişilere teslim edilecektir.

KONAKLAMA: AKYAKA (1 gece), MARMARİS (2 gece) ve ALANYA (2 gece) kamp alanlarında çadır konaklaması olacak şekilde planlanmıştır. Programın 4. gününde Kelebekler Vadisinden akşam saatlerinde hareket edilecek olup bir sonraki kamp alanına 5.gün sabah ulaşılacaktır. Sadece 4. günün gecesi otobüste yolculuk yapılarak geçilecektir.

Seçilen kamp alanları, şehir gürültüsünden uzak doğa ile iç içe denize sıfır gibi konum ve hizmet özellikleriyle Türkiye’nin açık ara en iyi tesisleridir. Kamp alanları bünyesinde sunduğu tuvalet, duş, elektrik kullanım hizmetleri, market ve kafeteryası, program süresince standartlarınızı arttırabilecek mevcut imkanları sunmaktadır.

SİGORTA: Belge No:7567 TURSAB onaylı, paket tur sigortası ve seyahat sağlık sigortası.

KAHVALTI: Kamp alanlarımızda her sabah olmak üzere (6 gün) kahvaltı verilecektir.

KAMP EĞİTİMİ: Programın ilk gününde kamp ekipmanları ve çadır kurulumu ile ilgili basic bir eğitim verilecektir.

KONSER: Programın ikinci günü Marmaris’te ateş başında müzik grubumuzla verilecek mini bir konser etkinliği.

TEKNE TURU: Fethiye’nin eşsiz koyları ve Kelebekler Vadisini kapsayan tekne turu programıdır. Tekne turunda bir öğün öğle yemeği verilecektir.

RAFTİNG: Rehberler eşliğinde rafting sporu dahil olmak üzere Manavgat Şelalesi ve Köprülü Kanyon trekking turundan oluşan programdır. Rafting programında bir öğün öğle yemeği verilecektir.

OPSİYONEL (İsteğe bağlı)

SCUBADİVİNG- TÜPLÜ DALIŞ: Programın üçüncü gününde Marmaris’in en güzel koylarında denizin derinliklerinde sualtının heyecan verici, nefes kesen dünyasını keşfedeceğimiz programdır.

NELER DAHİL DEĞİL?

YEME – İÇME: Kahvaltılar hariç, bütün bireysel giderler. Öğle ve akşam yemeklerini kamp alanlarında ki restaurant, market ve büfelerden uygun ücretlere karşılayabilirsiniz.

TUR TARİHLERİ

 • ROARCAMP 5 - (17 - 23 Haziran 2019) - DOLU
 • ROARCAMP 6 - (1 - 7 Temmuz 2019) - DOLU
 • ROARCAMP 7 - (19 - 25 Ağustos 2019)  - DOLU
 • ROARCAMP 8 - (15 - 21 Temmuz 2019)DOLU
 • ROARCAMP 9 - (29 Temmuz - 4 Ağustos 2019) - DOLU
 • ROARCAMP 10 - (2 - 8 Eylül 2019) - YENİ

1. GÜN - İZMİR -  AKYAKA

Sabah saat 08:00'da İzmir’de buluşma noktasında toplanma ve Akyaka Kamp

Alanına hareket. (237 KM)  


Öğle saatlerinde  Akyaka Kamp Alanı'na varış, kampa girişlerin yapılması. 


Girişten sonra saat 13:00 - 15:00 arası çadırların kurulmasıbasic kamp eğitimi ve grubun kaynaşması için oryantasyon ve buz kırıcı oyunların oynanması. 


Serbest zaman. (Deniz, Öğle Yemeği, Grup etkinliklerinin yapılması.) 


Akşam yemeği, Ateş başı sohbet ve Eğlence


2. GÜN - AKYAKA - MARMARİS 

Akyaka'da Sabah Kahvaltısı, Çadırların ve Ekipmanların toplanması ve 11.00’da kamptan çıkıp, Marmaris’e hareket. (48 KM)  


Öğle civarı, Marmaris Kamp Alanına varış, Çadırların kurulması ve yerleşme. 


Deniz, plaj ve keşif için Serbest zaman


"Welcome to the CAMPFİRE" Parti (Canlı Performans, Müzik, Dans) 


3. GÜN -  MARMARİS

Sabah Kahvaltısı. 


Deniz, plaj keyfi için Serbest Zaman. 


İsteğe bağlı trekking ve Marmaris’in doğasını keşif.


Ateş başında grup oyunları


4. GÜN - FETHİYE - KELEBEKLER VADİSİ

Sabah Kahvaltısı, Çadırların ve Ekipmanların toplanması ve 09.00’da kamptan çıkıp, Fethiye Kelebekler Vadisine hareket. (160 KM) 


Öğle saatlerinde Fethiye Ölüdeniz’e varış ve Teknemiz ile Kelebekler Vadisine hareket


Tekne turu, güzel koylarda deniz molası ve öğle yemeği. 


Kelebekler Vadisinin harika doğasında serbest zaman. (Deniz, Trekking) 


Kelebekler Vadisinden teknemiz ile Fethiye'ye dönüş için hareket.


Fethiye merkezde serbest zaman.


Gece yarısı bir sonraki kamp alanı Antalya için hareket. (315 KM) 


NOT: Bugüne özel günü birlik gerekli eşyalarınız (havlu, temiz kıyafet, mayo vs.) için sırt çantası hazırlamanızı rica ediyoruz. Bir sonraki kamp alanına kadar valizleriniz tekrar açılmayacaktır.


5. GÜN - ANTALYA - ALANYA

Sabah 9:00 civarı Kamp Alanına varış, çadırların kurulması, yerleşme ve Sabah Kahvaltısı.


Plaj ve keşif için Dinlenme ve serbest zaman.


İsteğe bağlı Grup oyun ve ödüllü yarışmaları. (Paintball, Plaj voleybolu vs.)


Ateş başı sohbet ve etkinlikler.


6. GÜN - ALANYA - KÖPRÜLÜ KANYON

Sabah Kahvaltısı ardından Rafting ve Köprülü Kanyon gezisi için hareket.


Gün boyunca Köprülü Kanyon Turu, Rafting (Öğle yemeği dahildir.) 


Akşam saatlerinde Kamp Alanına varış ve Dinlenme.


Ateş başında Elvada Partisi. RoarCamp deneyimlerinin paylaşılması ve vedalaşma.


7. GÜN/ ANTALYA -  Otogar ve Havaalanı Transferleri

Sabah Kahvaltısı, Çadırların ve Ekipmanların toplanması ve 09.00’da kamptan çıkıp, katılımcıların ayrılma noktalarına hareket.

Not: Katılımcılar tahmini 11.00 sularında Antalya Merkez’e ulaşmış olurlar ve bu saat hesaplamalarına göre geri dönüş biletleri almaları rica olunur.

Akyaka, Muğla

Gökova Körfezi’nin doğu ucundaki Akyaka, çam ormanlarıyla kaplı dağları, akvaryum kadar berrak suları, kraliçelere layık kumsalları ve eski Muğla mimarisini yaşatan evleriyle mutluluk dağıtan bir cennet...

Marmaris, Muğla

Marmaris; muhteşem doğası, eşsiz koyları, berrak denizi, ve görkemli antik kentleriyle özel bir şehir!

Ege Denizi’i kıyılarındaki en popüler turizm merkezi kentlerinden biri olan kent, Türkiye’nin değil, dünyanın da gözdesi. Her yıl binlerce insan bu şehirden güzel anılarla ve harika duygularla ayrılıyor. Siz de onlardan biri olabilirsiniz. Ege’nin özel şehirlerinden biri olan Marmaris, tarihi ve doğa güzellikleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir kamp tatili vaat ediyor.

Kelebekler Vadisi, Fethiye

Kelebeklerin koloniler halinde yaşadığı, doğal güzelliğiyle büyüleyen vadi!

Türkiye’nin en popüler tatil merkezlerinden biri olan vadi, doğanın ve denizin keyfini bir arada çıkarabileceğiniz bir yer. Kelebekler Vadisi, World Heritage Foundation tarafından, üzerindeki endemik bitki türlerinin zenginliği nedeniyle dünya üzerinde korunması gerekli 100 dağdan biri olarak ilan edilen Babadağ’ın eteklerinde bulunan gizli bir cennettir.

Antalya, Köprülü Kanyon

Dünyaca ünlü rafting yapılan ırmakların başında gelen Köprüçay Irmak’ı, Manavgat Şelalesi, kaya duvarları ve yemyeşil örtüsüyle kaplı muhteşem  doğasıyla keşfedilmeyi bekleyen efsane Kanyon!

Doğal havuza dönmüş adeta bir plajı andıran serin Köprülü Kanyon sularında yüzebilir, çevre de bulunan hamak ve çardaklarda keyif yapabilirsiniz. Huzur, doğa ve tatil üçlemesini içinde barındıran Köprülü Kanyon çevresini gezebilirsiniz. Taşköprü’nün altında bulunan, botlarla Kanyon’un ileri kaynaklarına doğru gidip mağaraları  ve çevresini gezebilirsiniz.

Alanya, Antalya

Binlerce yıllık tarihi, Akdeniz ve Anadolu Kültür’lerinin kaynaştığı, nefes kesen doğal güzelliğiyle Alanya doğasını keşfedin!

Yeşilin maviye göz kırptığı, bir adımda masmavi bir deniz ve altın sarısı sıcacık kum, bir adımda çam ağaçlarının gölgesi ve bol oksijen ile camping noktamız Alanya’nın en gözde ve yeşil bölgesi Avsallar’da bölgenin ciğerleri görevini üstlenmektedir. Eşsiz doğası ve unutulmaz manzarası ile  her yıl  onbinlerce ziyaretçisine kapılarını açmakta ve kampçı gençlerin unutulmaz seyahatlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Oryantasyon ve Basic Kamp Eğitimi

RoarCamp dört yıllık sivil toplum tecrübesi-ruhuyla kurulmuştur ve basit tur-katılımcı ilişkisinin ötesindedir. Bu yüzden her RoarCamp programının ilk gününde tüm katılımcıları ile birlikte grubun kaynaşması ve herkesin tanışması amacıyla buz kırıcı-interaktif oyunlar oynayacağız ve çok eğleneceğiz!

Bu Tanışma oryantasyonu sayesinde programın ilk gününde tüm katılımcılarla hemen tanışma fırsatınız olacak. RoarCamp boyunca farklı şehirden eğlenceli ve unutulmaz birçok yeni dostluklar kurma şansınız olacaktır. Bir hafta boyunca yeni dostlarınızla aynı kamp ateşini paylaşacaksınız.

Program boyunca size eşlik edecek kamp konusunda tecrübeli koordinatörlerimiz, kampın ilk gününde tüm kamp malzemelerinin tanıtımını yapacak, kurulumunda size teknik destek sağlayacak olup, dikkat etmeniz konular anlamında basic bir kamp eğitimi verecektir.

Kampların Vazgeçilmezi: Ateş Başı!

Şehir yoğunluk ve stresinden uzak, doğayla iç içe kamp alanlarımızda akşam yakacağımız kamp ateşlerimiz içimizi ısıtacak. Her kamp severin, kamp esnasında en fazla haz aldığı andır akşam ateş başında gökyüzünü izlemek. Bizde hep birlikte bu mutluluğu yaşarken yeni kazandığımız dostlarımızın hikayelerini dinleyecek ve yeni hikayeler oluşturacağız.

Altı gece boyunca ateş başında enstürümanlarımız ile eğlenecek kamp oyunları oynayacak, marshmallowlarımızı kızartacağız!

RoarCamp’a Hoş geldin Partisi: Welcome to CampFire!

İki gün boyunca hem kamp hayatına hem de yeni arkadaşlarımıza adapte olduktan sonra bunu kutlamak tabi ki hakkımız. Akşam yemeğimizden sonra RoarCamp ekibinin sizin için getireceği müzik grubu ile plajda, yıldızların altında canlı müziğin tadını çıkaracağız ve doyasıya eğleneceğiz!

RoarCamp’ın kültürüdür, Welcome to CampFire!

Trekking ile Doğayı Keşfet!

RoarCamp Deniz programında gideceğimiz her rota hem doğasıyla hem de denizi ile Türkiye’nin açık ara en güzel yerleri.  Kamp boyunca bu harika doğayı keşfetmek ve değerlendirmek için bolca vaktimiz olacak.

İster gruplar halinde isterseniz de tek başınıza gerçekleştireceğiniz doğal güzellikler ile dolu doğada trekking yapma fırsatımız olacak. Yürümek bana göre değil diyorsanız sizde bolca deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Deniz, Kum ve Güneş

Program boyunca 3 farklı koyda konaklayacağımız kamp alanlarımız denize sıfır, ağaçlar altında ve sakin tabiat ormanlarından oluşuyor. 7 gün boyunca Ege-Akdeniz’in en güzel koyları kapsayan rotamızda, Akyaka, Marmaris, Fethiye ve Antalya’nın eşsiz koylarında deniz, kum ve güneşin tadını çıkaracağız.

Kelebekler Vadisi-Tekne Turu

Türkiye’nin açık ara en bakir koyu olan kelebeklerin koloniler halinde yaşadığı, doğal güzelliğiyle büyüleyen Kelebekler Vadisi'ne tekne ile giderken birçok keşfedilmemiş- görülmemiş koya gideceğiz ve berrak denizin keyfini süreceğiz.

Akdeniz’in turkuaz sularında geçireceğiniz bu turda beklediğinizden çok daha fazlasını bulacaksınız.

Köprülü Kanyon'da Rafting ve Kanyoning

Doğal güzelliği muhteşem olan 14 kilometre uzunluğundaki nehirde rafting macerasına hazır olun!

Başlangıç noktasında katılımcılara Rafting, Raft'lar, güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler verilir. Sadece raftingden itibaren olmayan bu turda, bazı bölgelerde mola, kanyonun harika doğasında kısa doğa yürüyüşleri, kanyon turu ve farklı adrenalin aktiviteleri yaparak inanılmaz bir deneyim yaşayacağız.

Marmaris – Dalış

Su altı dünyası bir çok kişinin keşfetmkten keyif aldığı bir dünya olma özelliği taşıyor. Marmaris’in masmavi koyları, su altı mağaraları ve berrak denizi ile dalış mükemmel bir hale geliyor. Bu dünyada yaşayan canlılar ve yüzlerce yıllık kalıntılar, size bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Eko çeşitliliği ve mercanları ile Marmaris’te dalışın keyfine doyacaksınız.

 

RoarCamp Deniz Programı’na başvurunuz sonucunda rezervasyonunuz gerçekleşir. 1 iş günü içerisinde “Katılımcı Sözleşmesi” ve ödeme planınız tarafınıza iletilir. Ödeme planınızda başvuru tarihinizden tur başlangıç tarihine kadar size uygun taksit seçenekleri oluşturulur.

RoarCamp Deniz Programı katılım bedeli 990 ’dir.Katılım ücretinin 700₺’lik kısmı tur başlangıç tarihine kadar 5 taksit fırsatı ile sunulur. Geriye kalan 290₺ tur başlangıç günü alınmaktadır.

Örnek Ödeme Planı