Marmaris, Akyaka, Datça ve Bodrum’u kapsayan özgün rota, ihtiyacın olan tüm ekipman, birbirinden eğlenceli aktiviteler ve 50 genç seni bekliyor.

Roarcamp’ın Bayram tatitline özel olarak hazırladığı Karya Kamp Turunda”, farklı bir deneyim yaşama fırsatı bulacaksın!

2019 Roarcamp Karya Kamp Turu 890 TL olup Bayram'a özel gerçekleşecektir.

2019 KARYA KAMP TURUNDA NERELERE GİDİLECEK?

1.    İZMİR- OTOGAR (Buluşma Noktası ve Hareket Yeri)
2.    MARMARİS - AÇIK HAVA KONSERİ
3.    AKYAKA - AZMAK NEHRİ KANO TURU
4.    DALYAN - İZTUZU PLAJI - TEKNE TURU (KRAL MEZARLARI)
5.    KARYA YOLU
(5 KM seçilmiş parkur)
6.    BODRUM TEKNE TURU
7.    ESKİ VE YENİ DATÇA
8.    MUĞLA DALAMAN HAVALİMANI-OTAGAR (Bitiş Yeri)

NELER DAHİL?

ULAŞIM: Kamp Turunda rahat yolculuk için donanımlı otobüslerde İzmir, Akyaka, Marmaris, Bodrum ve Datça arasını kapsayan rotamızda seyahat edilecektir.
Kamp Turu İzmir’de başlayacak olup Dalaman’da tamamlanacaktır. İzmir’e geliş ve Dalaman’dan dönüş masrafları katılımcıya aittir.

KAMP EKİPMANLARI: Katılımcılara mevsim şartlarına uygun, sürpriz hava koşullarına dayanıklı 2 kişilik çadır, mat, sandalye verilecektir. Program sonunda ekipmanlar sorumlu kişilere teslim edilecektir.

KONAKLAMA: Marmaris (4 gece) kamp alanında çadır konaklaması olacak şekilde planlanmıştır.
Seçilen kamp alanı, şehir gürültüsünden uzak doğa ile iç içe denize sıfır gibi konum ve hizmet özellikleriyle Marmaris'in en iyi tesislerinden biridir. Kamp alanları bünyesinde sunduğu tuvalet, duş, elektrik kullanım hizmetleri ve kafeteryası, program süresince standartlarınızı arttırabilecek mevcut imkanları sunmaktadır.

SİGORTA: Belge No:7567 TURSAB onaylı, paket tur sigortası ve seyahat sağlık sigortası.

KAHVALTI: Kamp alanlarımızda her sabah olmak üzere (4 gün) kahvaltı verilecektir.

KAMP EĞİTİMİ: Programın ilk gününde kamp ekipmanları ve çadır kurulumu ile ilgili basic bir eğitim verilecektir.

KONSER: Programın ilk gününde Marmaris'de ateş başında müzik grubumuzla verilecek mini bir konser etkinliği.

TEKNE TURU BODRUM: Bodurm'un dünyaca ünlü koylarını kapsayan tekne turu programıdır. Tekne turunda bir öğün öğle yemeği verilecektir.

AZMAK  NEHRİ KANO PROGRAMI: Azmak Nehri'nin yemyeşil ve berrak doğal güzelli ile gerçekleştireceğimiz göz alıcı bir kano turuna .hazır olun.

TEKNE TURU DALYAN - İZTUZU PLAJI: Dalyan - İztuzu Plajı arasında Antik Kaya Mezarları ile birlikte İztuzu Plajı ve Caretta Caretta'ların yuvalarına ulaşacağımız tekne turu programıdır.

NELER DAHİL DEĞİL?

YEME – İÇME: Kahvaltılar hariç, bütün bireysel giderler. Öğle ve akşam yemeklerini kamp alanında ki restaurantlardan uygun ücretlere karşılayabilirsiniz.

MÜZE, ÖREN YERİ ÜCRETLERİ: Programımızda İztuzu Plajı gibi ziyaret edeceğimiz noktalarda cuzi giriş ücretleri olmaktadır. Bilet miktarlarını uygun ücretlerle karşılayabilirsiniz.

TUR TARİHLERİ

  • ROARCAMP KARYA - (14 - 18  Ağustos 2019 / Kurban Bayramı'na özel)

1. GÜN - İZMİR -  MARMARİS

Sabah saat 08:00'da İzmir’de buluşma noktasında toplanma ve Marmaris Kamp

Alanına hareket. (270 KM)  


Marmaris Kamp Alanı'na varış, kampa girişlerin yapılması. 13:00


Girişten sonra saat 14:00 - 19:00 arası çadırların kurulmasıbasic kamp eğitimi ve grubun kaynaşması için oryantasyon ve buz kırıcı oyunların oynanması. 


Akşam yemeği, Ateş başı sohbet ve Eğlence


"Welcome to the CAMPFİRE" Parti (Canlı Performans,  Açık Hava Konseri)


2. GÜN - AKYAKA AZMAK NEHRİ - DALYAN - İZTUZU PLAJI

Marmaris Kamp Alanı'nda kahvaltı Dalyan tekne turu ve İztuzu Plajı için hareket. 09:00 / 108 km


Azmak Nehri Kano 10:00 - 13:00


Dalyan Tekne Turu ve İztuzu Plajı 13:00 - 18:00


Marmaris Kamp Alanı için hareket 18:00 - 55 km


3. GÜN -  BODRUM TEKNE TURU

Kamp alanımızdan Bodrum tekne turu için hareket. 09:00 /  180 km


Bodrum tekne turu ve serbest zaman 12:00 - 19:00


Kamp alanına geri dönüş. 20:00


4. GÜN - KARYA YOLU - ESKİ VE YENİ DATÇA GEZİSİ

Sabah Kahvaltısı ve Marmaris Karya Yolu için hareket 09:00


Karya Yolu trekking. 09:00 - 13:00


Eski ve Yeni Datça gezisi ve serbest zaman. 14:00 - 20:00


5. GÜN - MARMARİS - MUĞLA OTOGAR - DALAMAN HAVALİMANI

Sabah kahvaltısı ve ayrılış için hareket (130 KM)


Akyaka, Azmak Nehri, Muğla

Akyaka, güzeller güzeli Gökova körfezinin doğu ucuna konuşlanmış dünya güzeli bir kasaba aslında. Muğla'nın yeşil cenneti  olan Akyaka gerçekten görülmesi gereken yerlerden. Burada yapacağımız kano keyfi, inanılmaz bir deneyim olacak.

Bodrum Tekne Turu

Bodrum'un birbirinden güzel koylarını gezmek için muhteşem bir tekne hazır mısınız! Masmavi koylar ve plajların yer aldığı programda unutulmaz deneyimler yaşayacak, çok eğleceneceksiniz. Tekne turumuzdan sonra Bodrum'un sokaklarının ve gece hayatının tadını çıkaracağız.

Eski ve Yeni Datça

Karya Yolu'nun muhteşem keyfinden sonra Eski ve Yeni Datça'nın güzelliğinde kaybolacak, Can Yücel'in evini ziyaret edeceğiz. Datça Badem Kurabiyesi'inin de eşsiz lezzetini unutmamak gerek. Datça'da tatlı bir gezintiye hazır olun.

Marmaris

Marmaris; muhteşem doğası, eşsiz koyları, berrak denizi, ve görkemli antik kentleriyle özel bir şehir!

Ege Denizi’i kıyılarındaki en popüler turizm merkezi kentlerinden biri olan kent, Türkiye’nin değil, dünyanın da gözdesi. Her yıl binlerce insan bu şehirden güzel anılarla ve harika duygularla ayrılıyor. Siz de onlardan biri olabilirsiniz. Ege’nin özel şehirlerinden biri olan Marmaris, tarihi ve doğa güzellikleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir kamp tatili vaat ediyor.

Dalyan, İztuzu Plajı 

Doğa harikası Dalyan İztuzu Kumsalı, Radar tepesinin eteğinden Dalyan Boğaz’ına kadar 5 bin 400 metre uzunluğunda. Caretta Carettaların yumurtalarını bırakabilmelerine çok uygun olan ince kumlu bu plaja Dalyan Kral Mezarları'nın arasında tekne turuylla gideceğiz. Teke turunda mükemmel bir görsel şölene sonunda ise Dünyaca ünlü İztuzu Plajı'na hazır olun!

Marmaris, Karya Yolu

Karia Yolu, Muğla ve Aydın illerini kapsayan Türkiye’nin en uzun mesafeli trekking rotası İsmini antik çağda bu bölgede yaşamış Karia medeniyetinden alan rota çok sayıdaki köyden, el değmemiş koylardan, zeytin ve badem ağaçları ile dolu tepelerden ve irili ufaklı, kimisi sadece yürüyerek ulaşılabilen antik kentlerden geçer. RoarCamp Karya'da ise katılımcılarımız ile birlikte mükemmel manzaralara ev sahipliği yapacağımız özel bir parkurunu yürüyeceğiz.

Oryantasyon ve Basic Kamp Eğitimi

RoarCamp dört yıllık sivil toplum tecrübesi-ruhuyla kurulmuştur ve basit tur-katılımcı ilişkisinin ötesindedir. Bu yüzden her RoarCamp programının ilk gününde tüm katılımcıları ile birlikte grubun kaynaşması ve herkesin tanışması amacıyla buz kırıcı-interaktif oyunlar oynayacağız ve çok eğleneceğiz!

Bu Tanışma oryantasyonu sayesinde programın ilk gününde tüm katılımcılarla hemen tanışma fırsatınız olacak. RoarCamp boyunca farklı şehirden eğlenceli ve unutulmaz birçok yeni dostluklar kurma şansınız olacaktır. Bir hafta boyunca yeni dostlarınızla aynı kamp ateşini paylaşacaksınız.

Program boyunca size eşlik edecek kamp konusunda tecrübeli koordinatörlerimiz, kampın ilk gününde tüm kamp malzemelerinin tanıtımını yapacak, kurulumunda size teknik destek sağlayacak olup, dikkat etmeniz konular anlamında basic bir kamp eğitimi verecektir.

Kampların Vazgeçilmezi: Ateş Başı!

Şehir yoğunluk ve stresinden uzak, doğayla iç içe kamp alanlarımızda akşam yakacağımız kamp ateşlerimiz içimizi ısıtacak. Her kamp severin, kamp esnasında en fazla haz aldığı andır akşam ateş başında gökyüzünü izlemek. Bizde hep birlikte bu mutluluğu yaşarken yeni kazandığımız dostlarımızın hikayelerini dinleyecek ve yeni hikayeler oluşturacağız.

Dört gece boyunca ateş başında enstürümanlarımız ile eğlenecek kamp oyunları oynayacak, marshmallowlarımızı kızartacağız!

RoarCamp’a Hoş geldin Partisi: Welcome to CampFire!

İki gün boyunca hem kamp hayatına hem de yeni arkadaşlarımıza adapte olduktan sonra bunu kutlamak tabi ki hakkımız. Akşam yemeğimizden sonra RoarCamp ekibinin sizin için getireceği müzik grubu ile plajda, yıldızların altında canlı müziğin tadını çıkaracağız ve doyasıya eğleneceğiz!

RoarCamp’ın kültürüdür, Welcome to CampFire!

Karya Yolu Trekking ile Doğayı Keşfet!

Karia Yolu, Muğla ve Aydın illerini kapsayan Türkiye’nin en uzun mesafeli trekking rotası. İsmini antik çağda bu bölgede yaşamış Karia medeniyetinden alan rota çok sayıdaki köyden, el değmemiş koylardan, zeytin ve badem ağaçları ile dolu tepelerden ve irili ufaklı, kimisi sadece yürüyerek ulaşılabilen antik kentlerden geçer. Bafa gölü yakınlarından başlayarak Milas üzerinden Gökova’ya uzanan iç Karia, Gökova’dan Körfezin güneyine doğru devam ederek Knidostan geri dönen Datça yarımadası, Hisarönü yakınlarından başlayıp  Bozburun yarımadasının en batı noktasını dolaşarak İçmelere uzanan Bozburun ve Yatağan yakınlarından başlayıp Muğla’dan geçerek Akyaka’da devam parkurlarla birleşen Muğla-Akyaka parkurları ile 4 ana koldan oluşur. Ayrıca Dalyan yakınlarındaki Ekincik koyu ile Kaunos antik kenti arasındaka kısa bir parkuru vardır. 

RoarCamp Karya'da sizlere özel olarak belirlediğimiz kısa fakat bir o kadarda keyfili bir parkuru yürüyeceğiz.

Deniz, Kum ve Güneş

Program boyunca konaklayacağımız  koyda kamp alanımız denize sıfır, ağaçlar altında ve sakin tabiat ormanlarından oluşuyor. 5 gün boyunca Fethiye'nin en güzel koyları kapsayan rotamızda, Ölüdeniz, Patara Plajı, 12 Adalar, Göcek ve Fethiye’nın eşsiz koylarında deniz, kum ve güneşin tadını çıkaracağız.

Bodrum Tekne Turu

Türkiye’nin açık ara en güzel tekne turlarından olan Bodrum Tekne Turu, doğal güzelliğiyle büyüleyen birbirinden güzel adalardan oluşuyor. Tekne ile giderken birçok keşfedilmemiş- görülmemiş koya gideceğiz ve berrak denizin keyfini süreceğiz.

Bodrum'un turkuaz sularında geçireceğiniz bu turda beklediğinizden çok daha fazlasını bulacaksınız.

Azmak Nehri Kano

Doğal güzelliği ve berraklığı ile Akyaka ünlü Azmak Nehri'nde macera dolu bir kanoya hazır olun. Yemyeşil nehir, marmavi suda kano yapmanın keyfine varacağız. Roma döneminden kalma köprülerden dolanarak, yemyeşil ağaçlar arasından kanomuzu süreceğiz.

RoarCamp Karya Programı’na başvurunuz sonucunda rezervasyonunuz gerçekleşir. 1 iş günü içerisinde “Katılımcı Sözleşmesi” ve ödeme planınız tarafınıza iletilir. Ödeme planınızda başvuru tarihinizden tur başlangıç tarihine kadar size uygun taksit seçenekleri oluşturulur.

RoarCamp Karya Programı katılım bedeli 890 ₺’dir.Katılım ücretinin 600₺’lik kısmı tur başlangıç tarihine kadar 4 taksit fırsatı ile sunulur. Geriye kalan 290₺ tur başlangıç günü alınmaktadır.

Örnek Ödeme Planı