Fethiye’yi kapsayan özgün rota, ihtiyacın olan tüm ekipman, birbirinden eğlenceli aktiviteler ve 50 genç seni bekliyor.

Roarcamp’ın 2019 yılına özel olarak hazırladığı “Likya Kamp Turunda”, farklı bir deneyim yaşama fırsatı bulacaksın!

2019 Roarcamp LİKYA Kamp Turu 790 TL’dir. 

2019 LİKYA KAMP TURUNDA NERELERE GİDİLECEK?

1.    MUĞLA - OTOGAR - DALAMAN HAVALİMANI (Buluşma Noktası ve Hareket Yeri)
2.    FETHİYE- 12 ADALAR (TEKNE TURU)
3.    FETHİYE- SAKLIKENT KANYONU
4.    ÖLÜDENİZ
5.    LİKYA YOLU
(3KM seçilmiş parkur)
6.    DALAMAN ÇAYI (RAFTİNG)
7.    FETHİYE DALAMAN HAVALİMANI-OTAGAR (Bitiş Yeri)

NELER DAHİL?

ULAŞIM: Kamp Turunda rahat yolculuk için donanımlı otobüslerde Muğla ve Fethiye arasını kapsayan rotamızda seyahat edilecektir.
Kamp Turu Muğla’da başlayacak olup Dalaman’da tamamlanacaktır. Muğla'ya geliş ve Dalaman’dan dönüş masrafları katılımcıya aittir.

KAMP EKİPMANLARI: Katılımcılara mevsim şartlarına uygun, sürpriz hava koşullarına dayanıklı 2 kişilik çadır, mat, sandalye verilecektir. Program sonunda ekipmanlar sorumlu kişilere teslim edilecektir.

KONAKLAMA: Fethiye (4 gece) kamp alanında çadır konaklaması olacak şekilde planlanmıştır.
Seçilen kamp alanı, şehir gürültüsünden uzak doğa ile iç içe denize sıfır gibi konum ve hizmet özellikleriyle Türkiye’nin açık ara en iyi tesislerinden biridir. Kamp alanları bünyesinde sunduğu tuvalet, duş, elektrik kullanım hizmetleri, market ve kafeteryası, program süresince standartlarınızı arttırabilecek mevcut imkanları sunmaktadır.

SİGORTA: Belge No:7567 TURSAB onaylı, paket tur sigortası ve seyahat sağlık sigortası.

KAHVALTI: Kamp alanlarımızda her sabah olmak üzere (4 gün) kahvaltı verilecektir.

KAMP EĞİTİMİ: Programın ilk gününde kamp ekipmanları ve çadır kurulumu ile ilgili basic bir eğitim verilecektir.

KONSER: Programın ilk gününde Fethiye’de ateş başında müzik grubumuzla verilecek mini bir konser etkinliği.

TEKNE TURU: Fethiye’nin dünyaca ünlü 12 Adalarını kapsayan tekne turu programıdır. Tekne turunda bir öğün öğle yemeği verilecektir.

RAFTİNG: Rehberler eşliğinde rafting sporu dahil olmak üzere Dalaman Çayında trekking turundan oluşan programdır. Rafting programında bir öğün öğle yemeği verilecektir.

NELER DAHİL DEĞİL?

YEME – İÇME: Kahvaltılar hariç, bütün bireysel giderler. Öğle ve akşam yemeklerini kamp alanında ki restaurant, market ve büfelerden uygun ücretlere karşılayabilirsiniz.

MÜZE, ÖREN YERİ ÜCRETLERİ: Programımızda Saklıkent Kanyonu gibi ziyaret edeceğimiz noktalarda cuzi giriş ücretleri olmaktadır. Bilet miktarlarını uygun ücretlerle karşılayabilirsiniz.

TUR TARİHLERİ

  • ROARCAMP LİKYA 1  - (15 - 19 Mayıs 2019) - DOLU
  • ROARCAMP LİKYA 2  - (11 - 15 Eylül  2019) - YENİ

1. GÜN - MUĞLA -  FETHİYE

Sabah saat 09:00'da Muğla buluşma noktasında toplanma ve Fethiye Kamp

Alanına hareket. 


Saklıkent Kanyonu'nu ziyaret ve trekking 14:00 - 17:00


Fethiye Kamp Alanı'na varış, kampa girişlerin yapılması. 18:00


Girişten sonra saat 18:00 - 20:00 arası çadırların kurulmasıbasic kamp eğitimi ve grubun kaynaşması için oryantasyon ve buz kırıcı oyunların oynanması. 


Akşam yemeği, Ateş başı sohbet ve Eğlence


"Welcome to the CAMPFİRE" Parti (Canlı Performans,  Açık Hava Konseri)


2. GÜN - FETHİYE - 12 ADALAR TEKNE TURU

Fethiye Kamp Alanı'nda kahvaltı ve tekne turu için Fethiye merkeze hareket (15 KM)


3. GÜN -  FETHİYE- LİKYA YOLU - PATARA PLAJI - ÖLÜDENİZ

Sabah Kahvaltısı


Likya Yolu'nda yürüyüş  (Ort. 6 km)


Ölüdeniz Plajı'nda serbest zaman - Deniz, kum ve güneş keyfii


4. GÜN - DALAMAN ÇAYI - RAFTİNG

Sabah Kahvaltısı, Dalaman Çayı'nda Rafting için hareket (68 KM)


Tüm gün boyunca rafting ve Dalaman doğasını keşif, trekking 


Kamp alanına varış ve serbest zaman


5. GÜN - FETHİYE - MUĞLA OTOGAR - DALAMAN HAVALİMANI

Sabah kahvaltısı ve ayrılış için hareket (38KM)


Fethiye, Muğla

Dünyaca ünlü koylara plajlara sahip Fethiye, doğal güzellikleri ile insanları büyüleyen mükemmel bir doğa sahip. Programımız boyunca altın kumsallara, masmavi koylara ve büyüleyici güzellikte vadilere gideceğiz. Keşfedeceğimiz doğal güzellikler ile birlikte aynı zamanda Kültürel bakımdan da epey zengin olan Fethiye kesinlikle görülmesi gereken yerlerden.

12 Adalar - Göcek Tekne Turu

Fethiye ve Göcek'in birbirinden güzel adalarını ve koylarını gezmek için 12 Adalar Tekne Turu'na hazır mısınız! Masmavi koylar ve plajların yer aldığı programda unutulmaz deneyimler yaşayacak, çok eğleceneceksiniz. 

Fethiye, Saklıkent Kanyonu

Fethiye'nin en güzel doğal güzelliklerinden Saklıken Kanyonu aynı zamanda Milli Park'a da ev sahipliği yapıyor. Kanyon içindeki trekking parkurları ve nehirde büyülemeye yetiyor. İçindeki nehrin soğukluğunun giderek arttığı parkta yaz ve bahar aylarında ayrı bir güzellik oluşuyor. Rotamızdaki bu mükemmel Kanyon'u çok seveceksiniz.

Ölüdeniz, Fethiye

Fethiye - Ölüdeniz, Dünya'nın en güzel plajları ve koyları arasında gösterilen, koruma altına alınmış özel bir bölgedir. Mavinin en güzel tonları görebileceğiniz bu bölge, 2006 yılında Dünya'nın en güzel kumsalı seçilmiştir. Bu harika deneyime şimdiden hazır olun!

Muğla, Dalaman Çayı

Muğla - Dalaman Çayı, Ege'nin altın kollarından biri olan Dalaman Çayı rafting parkuru ilerotamızdaki bol bol eğleneceğimiz yerlerden birtanesi. Çam ormanları içinde yer alan vadisi ile hem serinlik açısından hemde güzellik açısından bizlere görsel bir şölen sunuyor.

Oryantasyon ve Basic Kamp Eğitimi

RoarCamp dört yıllık sivil toplum tecrübesi-ruhuyla kurulmuştur ve basit tur-katılımcı ilişkisinin ötesindedir. Bu yüzden her RoarCamp programının ilk gününde tüm katılımcıları ile birlikte grubun kaynaşması ve herkesin tanışması amacıyla buz kırıcı-interaktif oyunlar oynayacağız ve çok eğleneceğiz!

Bu Tanışma oryantasyonu sayesinde programın ilk gününde tüm katılımcılarla hemen tanışma fırsatınız olacak. RoarCamp boyunca farklı şehirden eğlenceli ve unutulmaz birçok yeni dostluklar kurma şansınız olacaktır. Bir hafta boyunca yeni dostlarınızla aynı kamp ateşini paylaşacaksınız.

Program boyunca size eşlik edecek kamp konusunda tecrübeli koordinatörlerimiz, kampın ilk gününde tüm kamp malzemelerinin tanıtımını yapacak, kurulumunda size teknik destek sağlayacak olup, dikkat etmeniz konular anlamında basic bir kamp eğitimi verecektir.

Kampların Vazgeçilmezi: Ateş Başı!

Şehir yoğunluk ve stresinden uzak, doğayla iç içe kamp alanlarımızda akşam yakacağımız kamp ateşlerimiz içimizi ısıtacak. Her kamp severin, kamp esnasında en fazla haz aldığı andır akşam ateş başında gökyüzünü izlemek. Bizde hep birlikte bu mutluluğu yaşarken yeni kazandığımız dostlarımızın hikayelerini dinleyecek ve yeni hikayeler oluşturacağız.

Dört gece boyunca ateş başında enstürümanlarımız ile eğlenecek kamp oyunları oynayacak, marshmallowlarımızı kızartacağız!

RoarCamp’a Hoş geldin Partisi: Welcome to CampFire!

İki gün boyunca hem kamp hayatına hem de yeni arkadaşlarımıza adapte olduktan sonra bunu kutlamak tabi ki hakkımız. Akşam yemeğimizden sonra RoarCamp ekibinin sizin için getireceği müzik grubu ile plajda, yıldızların altında canlı müziğin tadını çıkaracağız ve doyasıya eğleneceğiz!

RoarCamp’ın kültürüdür, Welcome to CampFire!

Trekking ile Doğayı Keşfet!

RoarCamp Deniz programında gideceğimiz her rota hem doğasıyla hem de denizi ile Türkiye’nin açık ara en güzel yerleri.  Kamp boyunca bu harika doğayı keşfetmek ve değerlendirmek için bolca vaktimiz olacak.

İster gruplar halinde isterseniz de tek başınıza gerçekleştireceğiniz doğal güzellikler ile dolu doğada trekking yapma fırsatımız olacak. Yürümek bana göre değil diyorsanız sizde bolca deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Deniz, Kum ve Güneş

Program boyunca konaklayacağımız  koyda kamp alanımız denize sıfır, ağaçlar altında ve sakin tabiat ormanlarından oluşuyor. 5 gün boyunca Fethiye'nin en güzel koyları kapsayan rotamızda, Ölüdeniz, Patara Plajı, 12 Adalar, Göcek ve Fethiye’nın eşsiz koylarında deniz, kum ve güneşin tadını çıkaracağız.

12 Adalar Tekne Turu

Türkiye’nin açık ara en güzel tekne turu olan 12 Adalar Tekne Turu, doğal güzelliğiyle büyüleyen birbirinden güzel adalardan oluşuyor. Tekne ile giderken birçok keşfedilmemiş- görülmemiş koya gideceğiz ve berrak denizin keyfini süreceğiz.

Fethiye'nin turkuaz sularında geçireceğiniz bu turda beklediğinizden çok daha fazlasını bulacaksınız.

Dalaman Nehri Rafting

Doğal güzelliği muhteşem olan 9kilometre uzunluğundaki nehirde rafting macerasına hazır olun!

Başlangıç noktasında katılımcılara Rafting, Raft'lar, güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler verilir. Sadece raftingden itibaren olmayan bu turda, bazı bölgelerde mola, kanyonun harika doğasında kısa doğa yürüyüşleri, kanyon turu ve farklı adrenalin aktiviteleri yaparak inanılmaz bir deneyim yaşayacağız.

Ölüdeniz - Likya Yolu Trekking

Fethiye ile Antalya arasında Akdeniz’e doğru uzanan Teke Yarımadası tarihte Likya ismiyle anılıyor. Yarımada kimi zaman dağların yüksek noktalarından, kimi zaman nefes kesici plajlardan, kimi zaman da antik kentlerden geçen işaretlenmiş patikalara ise Likya Yolu deniliyor. RoarCamp ekibi olarak eşsiz güzellikteki Likya Yolu'nun özel 3 km'lik parkurundan geçecek, nefes kesen doğal güzellikler ile karşılacağız. Mayıs aylarında gerçekleşecek olan bu mükemmel deneyime hazır olun!

RoarCamp Likya Programı’na başvurunuz sonucunda rezervasyonunuz gerçekleşir. 1 iş günü içerisinde “Katılımcı Sözleşmesi” ve ödeme planınız tarafınıza iletilir. Ödeme planınızda başvuru tarihinizden tur başlangıç tarihine kadar size uygun taksit seçenekleri oluşturulur.

RoarCamp Likya Programı katılım bedeli 790 ₺’dir.Katılım ücretinin 500₺’lik kısmı tur başlangıç tarihine kadar 4 taksit fırsatı ile sunulur. Geriye kalan 290₺ tur başlangıç günü alınmaktadır.

Örnek Ödeme Planı