Rüya Gibi Kapadokya

Aslıhan Açıkgöz 18-11-2019

Her gün, sabahın erken saatlerinde uyanılıyor ve güneşin doğuşu ile balonlar izleniliyor. Sonra güzel bir kahvaltı. Böyle başlayan bir gün nasıl kötü geçebilir ki ? Gelin beraber Kapadokya'yı gezelim.

Kışın Seyahate Çıkarken Yanınızda Bulundurulması Gerekenler

Aslıhan Açıkgöz 12-11-2019

Bütün yoğunlukları bir kenara bırakıp yaz, kış fark etmeksizin seyahat etmek isteriz. Çünkü yolculuklar bizi bize götürür. Yeni şehirleri görmemizi, yeni insanları tanımamızı, yeni kültürlere tanık olmamızı, hayattan keyif almamızı sağlar. Seyahat etmek değişmektir bir anlamda çünkü farklı kültürdeki insanlarla iletişim kurmamızı sağlar. Bu yazımızda sizler için seyahatte yanınıza almanız gerekenlerin listesini yaptık.

Kamp Kültürü'nü Keşfetmek İçin 7 Neden

Tayfur Orhan 23-04-2019

Kamp yapmak, doğayla iç içe zaman geçirmek birçok insanın ortak isteğidir. Motivasyon eksikliğinden dolayı bu isteği gerçeğe dönüştürenlerin sayısı ise ne yazık ki çok fazla değil. Bu yazımızda, sizi kampa çıkmaya motive edecek 7 nedene yer verdik.

Doğada Mükemmel Fotoğraf Çekmenin İpuçları

Tayfur Orhan 31-03-2019

Sürekli gülümseyerek boynundaki fotoğraf makinası ile seri bir şekilde deklanşöre basan Japon turist, Pinterest’te panoları titreten o gezgin, her yaşadığı anıyı fotoğraflarıyla belgeleyerek toplantı sunumlarına taş çıkaran arkadaş… Onların yakaladıkları pozlara iç çekerek bakmaktan ve like kondurmaktan ziyade, onlarla yarışacak kareler çekmek ve arşivini fotoğraflarınla zenginleştirmek istemez misin? O zaman RoarCamp'ın istediğin programına katıl. Seninle birlikte harika kareler yakalayacağız!

RoarCamp'ta Keyfine Keyif Katacak Kamp Lezzetleri

Tayfur Orhan 31-03-2019

RoarCamp'ta kamp maceranı bir üst noktaya taşıyacak birbirinden lezzetli kamp yemeklerini seninle paylaşmak istedik. Malum doğa insanı acıktırıyor. Kamp esnasında tavsiyelerimiz ile doğada lezzet şölenine hazır ol!

YAPILACAKLAR LİSTESİ: KAMPTA YAŞAMANIZ GEREKEN 7 DENEYİM

Selin Gül KANYILMAZ 19-03-2019

Bazı kamplar vardır asla unutamadığınız, ne güzel zamanlardı keşke bir daha gitsek... Şunları farklı yapardım dememek için o kampa gitmeden önce okumanız gereken bir yazı.

SADECE ROARCAMP’A KATILANLARIN HİSSEDEBİLECEĞİ 7 MOTTO

Tayfur ORHAN 06-03-2019

21. yüzyılın sıradanlaşmış organizasyonlardan sıyrılıp, gençlik, kamp ve doğa üçlmesiyle yola çıktığımız, kamp kültürünün felsefesine dayanan bir yeni nesil bir şirket RoarCamp. Bu deneyim katılımcılarımız ile aile olduğumuz, programlarımız sonunda onlarca yeni dosta, yüzlerce kahkahaya ve ana tanık olduğumuz kocaman bir aile aynı zamanda. İşte sadece bu kültürü yaşayanların anlayabileceği 10 mottoyu sizinle paylaşalım istedik.

RoarCamp’ın Yeni Rotası Likya

Tayfur ORHAN 27-02-2019

2019 yılının yeni programı olan RoarCamp Likya, takipçilerimiz tarafından epey merak uyandırdı. Klasikleşmiş Likya Yolu programlarından ziyade RoarCamp’ın kültürü ile harmanladığımız program, Dünyaca ünlü lokasyonlardan, heyecan veren aktivitelere kadar nefes kesici bir program.

Ege’nin Altın Kasabası Fethiye’yi keşfedin!

Tayfur ORHAN 13-02-2019

Masmavi denizi, altın plajlı kumsalları, Dünyaca Ünlü vadileri ve cennet koyları ile Fethiye keşfetmeye hazır mısınız? Antik yerleşimleri, ödüllü kumsalları ve cennet koyları ile Fethiye ülkemizin en gözde tatil noktalarından birisi!

Kamp Hayatını Seven Bir Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler

Tayfur Orhan 09-02-2019

14 Şubat Sevgililer Günü gittikçe yaklaşırken sevgililerin aklında hep aynı soru var: “Acaba ne alsam?” Üstelik sevgilinizle uzun zamandır birlikteyseniz, daha önce aldığınız türdeki hediyeleri almak istemeyeceğinizden, bu durum bazı hediye seçeneklerinin elenmesine sebep oluyor ve hediye seçiminizi zorlaştırıyor. Ancak sizin için güzel tavsiyelerimiz var!

Ege'nin Yeşil Cenneti: Akyaka

Tayfur Orhan 06-02-2019

Gökvova körfezinin yemyeşil kıyısı Akyaka’yı keşfetmeye hazır mısınız? Yazın kavurucu sıcaklarda dahil, serinletici esintileri, masmavi denizi ile Ege’nin cennet köşelerinden biri.

TÜRKİYE'NİN EN GÜZEL YÜRÜYÜŞ ROTASI 'LİKYA YOLU'NUN İLGİNÇ HİKAYESİ

Tayfur Orhan 04-02-2019

Türkiye'nin en güzel manzaralarına sahip olan Likya Yolu'nun ilginç hikayesini sizler için derledik!

Kendine ve Doğaya Dönüş Zamanı: Kamp Yapmak

Tayfur ORHAN 01-02-2019

Kentin bizi hapsettiği, kalabalık ve stresli ortamından uzaklaşıp, en özgür yoludur kamp yapmak.

“BİR MİLYON YILDIZLI” ÇADIRLARDA UYUMAK!

RoarCamp 28-12-2018

21. Yüzyıl insanının hayatı hızlı tüketen bir döngüye geçtiğini artık hepimiz biliyoruz. Bunun yüzlerce sebebi olabilir; tüketim çılgınlığı, teknoloji bağımlılığı, kopuk ilişkiler veya doğadan uzaklaşma… Şüphesiz insan bu kısır döngü içerisinde, stres ve monoton yaşamın esiri haline geldi.

KENDİNE YENİ BİR ALAN YARAT: ROARCAMP

RoarCamp 25-12-2018

Neye ihtiyacın var? Biraz huzura mı? Çok yoruldun sende değil mi? Hepimizin istediği biraz dinlenmek. Bir süre tüm koşuşturmacalardan hayatın telaşından uzaklaşmak istiyoruz.