RoarCamp

25-12-2018

KENDİNE YENİ BİR ALAN YARAT: ROARCAMP

Neye ihtiyacın var? Biraz huzura mı? Çok yoruldun sende değil mi? Hepimizin istediği biraz dinlenmek. Bir süre tüm koşuşturmacalardan hayatın telaşından uzaklaşmak istiyoruz.Çok bir şey değil. Belki de uzun süredir bir kahve elimize alıp güzel bir film açıp hiçbir şey düşünmeden izleyemiyoruzdur bile. Kahveyi sabahları kendimize gelebilmek için filmi ise hadi biraz kafa dağıtayım derken hala aklımızda olan şeyleri düşünerek izliyoruzdur. Biraz sence de içinde kaybolduğumuz büyük şehirlerin betonlarından uzaklaşmamız gerekmiyor mu? Bence biraz doğaya ihtiyacımız var. Biraz toprağa, temiz havaya, denize biraz da güneşe. Doğaya biraz da ruhunu bırakman gerekiyor. Ben bir çözüm buldum kendime. Doğayla buluşmak için yapabileceğim en güzel şey kamp belki de. Her sabah uyanmak istediğim manzaralar çok başka. Şehirlerden uzak, daha yeşil daha mavi. Kendimi bulabildiğim, kendime gelebildiğim tek yer doğa. Görkemli binaların, gökdelenlerin arasında kendimi unuturken, doğa benliğimi hatırlatıyor bana. İşte bu hayatın akışında kendimi kaybederken kendimi yeniden keşfettiğim bir alan yaratıyorum kendime: kamp. İlk kez doğanın kollarına kamp yaparak kendimi bıraktığım zamanları hatırlıyorum. Etkisinin bu kadar yoğun olabileceğini tahmin bile etmemiştim. Biliyorum, sende ilk kez yapacaksın belki de endişe ediyor olabilirsin. Ama biraz olumlu yönlerine bakmaya ne dersin? :)

YENİDEN DOĞUŞU KEŞFET
Doğa seni çağırırken ona kucak açmayı dene. Tüm sorumluluklarını kısa süreli unuttuğun bir deneyim yaşamak sende istemez misin? Biz RoarCamp Ailesi olarak bunu her yaz yaşatıyoruz. Yeniden doğuşu birlikte keşfediyoruz.

HER GÜNE YENİ BİR BAŞLANGIÇ
Heyecanlı aktivitelerle gündelik hayattan kopup anın tadını çıkartıyoruz. Her sabah güneşi daha huzurla selamlıyor. Doğanın bize sunduğu manzaranın tadına varıyoruz.YENİ "YOL ARKADAŞLARI"
Yepyeni dostluklarla yepyeni anılar biriktiriyoruz. Huzurumuza eğlence katıp sohbetlerle içimizi ısıtıyoruz. Bambaşka hayatlarla buluşup her hikayeye bir anımızı bırakıyoruz. Yollarımızın kesiştiği bir alan çiziyoruz kendimize. Roar Camp Ailesine...

YENİLENMİŞ BİR SEN
Huzuru, doğayı yakalamışsan bir daha asla hiçbir şey eskisi gibi olmayacak demektir. Tamamen ruhunu arındırdığın kendini yenilediğin bu yolculukta sende bize katılabilirsin. Keşfetmek için asla geç değil...

"KENDİNE YENİ BİR ALAN YARAT: ROARCAMP" ile Benzer hikayeler