Tayfur ORHAN

06-03-2019

SADECE ROARCAMP’A KATILANLARIN HİSSEDEBİLECEĞİ 7 MOTTO

21. yüzyılın sıradanlaşmış organizasyonlardan sıyrılıp, gençlik, kamp ve doğa üçlmesiyle yola çıktığımız, kamp kültürünün felsefesine dayanan bir yeni nesil bir şirket RoarCamp. Bu deneyim katılımcılarımız ile aile olduğumuz, programlarımız sonunda onlarca yeni dosta, yüzlerce kahkahaya ve ana tanık olduğumuz kocaman bir aile aynı zamanda.

İşte sadece bu kültürü yaşayanların anlayabileceği 7 mottoyu sizinle paylaşalım istedik.

1- Yeni bir aileye katılmak

Programımızın daha ilk gününden itibaren bir arada olmanın heyecanını yaşıyoruz. Kültürümüzün, aile olmanın anlamını yaşamaya başlıyoruz.  Kamp alanında çadırlarımızı kurar kurmaz, çemberler oluşturup sohbetin keyfine varıyoruz. Akşamları bin bir yıldız altında kamp ateşinin tadını çıkarıyor.  RoarCamp Playlist ile anın tadını çıkarıyoruz..

2- Müziği Hisset

Denize sıfır, orman kampının içerisinde müziğin büyüleyici dünyasını keşfetmeye hazır mısın? Tüm programlarımızda yazın coşkusunu yaşayıp, doyasıya dans edeceğin bir açık hava konseri seninle. Üstelik sen içeceğini yudumlarken, kıyıya vuran dalgalar eşliğinde..

3-RoarCamp Kültürü’nün vermiş olduğu mutluluk

RoarCamp’ta klasik kamp hayatını dışında yep yeni dostlarla kamp yapmak, mükemmel ve dostane ortamın tadını çıkarmak asıl mutluluk. 1 hafta da unutamaycağınız günler geçirmek, geriye dönüp baktığınızda zihninizde özlem dolu hatıralar bırakacak.

4- Adrenalin: Türkiye’nin en iyi aktiviteleri

Tüm RoarCamp programlarında bölgeye ve iklime göre Türkiye’nin en iyi aktiviteleri seçilir. Dünyaca ünlü nehirler ve kanyonlarda rafting heyecanı, koyları ve denizi ile ünlü bölgelerde tekne turları, güzelliği ve temizliği ile sıralamalara girmiş plajlar ve daha fazlası. Dünyanın en iyi yürüyüş rotalarında Likya Yolu ise başlı başına bir hikaye. Merak edenleri şöyle alalım. RoarCamp Likya

5- Oryantasyon: Mükemmel bir program ve yeni arkadaşlıkların ilk adımı

RoarCamp’ların ilk gününde daha otobüs yolculuğunda başlayan, akşam kamp ateşi ile devam eden ve program boyunca devam ettğimiz bir süreç aslında oryantasyon. Katılımcılarımızın kendini bazen silahşörlerin bazen ise bir zeka oyunun içinde bulacağı, akşamları ise kamp ateşinin çevresinde sohbetin tadına varacağı keyifli bir oyun oryantasyon. Programlarımıza aylar kala hazırlıklarına başladığımız, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir süreç. İnanın bize çok eğleneceksiniz!

6- Yüzleşmeye hazı olun: Bağımlı olacaksınz!

RoarCamp’a katılan herkes de olduğu gibi programın son günü ayrılmama isteği hissedeceksiniz. Tahmin etmeyeceğiniz üzgünlük hissi, kaldığımız yerden devam etme hissi peşinizi bırakmayacak. Tabi sadece program bittiğinde değil, her yılın açıklanan yeni programlarına da başvururken bulacaksınız kendinizi. RoarCamp’ın tadını çıkarmaya hazır olun.

7- RoarCamp Keşifleri: Sadece sana özel

RoarCamp programları Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen rotalardan oluşur. Şu an başvuruya açık olan Deniz ve Likya programları RoarCamp ekibi tarafından keşfedilerek oluşturulmuştur. Rotalar aylar öncesinden oluşturularak çizilir. Programlarımız sadece ailemize özeldir.

"SADECE ROARCAMP’A KATILANLARIN HİSSEDEBİLECEĞİ 7 MOTTO" ile Benzer hikayeler