Yeni yıla kamp ateşi, müzik ve doğa eşliğinde girmeye hazır olun! 2021 yılına özel ilk kez deneyimlenecek olan RoarCamp Krista ile eğlence ve deneyim dolu bir yeni yıl sizleri bekliyor. 

2021 yılına özel gerçekelştirelecek olan Krista Programında müziğe ve doğaya doyacaksınız. Sadece 18-39 yaşındaki gezginlere özel Krista 3 gün boyunca Şile Sahil Kamp'ta!

Üstelik sadece 390TL ve 2 taksit imkanı ile!

RoarCamp Krista'da Nerelere Gidilecek?

 • İSTANBUL - İZMİR - DENİZLİ (Hareket ve Bitiş) 
 • ŞİLE SAHİL KAMP 

35 hektar orman arazisinin üzerine kurulu Sahil Kamp deniz ve doğa ile iç içe profesyonel imkanlara sahip bir kamp alanı. Tesis içerisinde, 24 saat hizmet veren resepsiyon, deniz kenarı cafe restoran, market, havuz, plaj, otopark, survivor parkuru, deniz kenarındaki dev salıncağı ve orman yürüyüş yolları ile keyifli bir 3 gün bizleri bekliiyor.

RoarCamp Krista Tarihi

 • Krista (31 Aralık - 2 Ocak 2021) 

NELER DAHİL...

 • RoarCamp | KRİSTA

  ULAŞIM: Programımız İstanbul'dan Bolu'ya olan rotamızda gerçekleşecek olup, lüx sınıfında otobüsler hizmet verecektir.

 • RoarCamp | KRİSTA

  KONAKLAMA: Sahil Kamp'ta (2 gece) konaklama mevcuttur. Kamp alanları doğa ile iç içe; duş, tuvalet ve aydınlanma merkezlerdir.

 • RoarCamp | KRİSTA

  KAMP EKİPMANLARI: Katılımcılara mevsim şartlarına ve sürpriz hava koşullarına dayanıklı 2 kişilik çadır, sandalye ve mat verilecektir.

 • RoarCamp | KRİSTA

  SİGORTA: Belge No:7567 TURSAB onaylı, paket tur sigortası ve seyahat sağlık sigortası.

 • RoarCamp | KRİSTA

  KAMP EĞİTİMİ: Programın ilk gününde kamp ekipmanları ve çadır kurulumu ile ilgili basic bir eğitim verilecektir.

 • RoarCamp | KRİSTA

  KONSER: Programda yılbaşı akşamı ateş başında müzik grubumuzla verilecek konser etkinliği.

PROGRAM AKIŞI

3 Günlük KRİSTA Programı Detaylarını ve Seyahat Güzergahını İncele!

RoarCamp | KRİSTA

GÜN 1

İSTANBUL - SAHİL KAMP

 

Kısa bir yolculuğun ardından Şile Sahil Kamp'a varış ve yerleşme.


Kamp Eğitimi ve çadırların kurulması


Doğa ile iç içe kamp alanımız keşfetmek için serbest zaman


Kamp ateşi eşliğinde yılbaşı konseri ve sıcak şarap ile keyifli bir akşam bizi bekliyor!

GÜN 2

SAHİL KAMP

Kahvaltının ardından 35 hektar ormanlık alan üzerine kurulu olan kamp alanımızın çevresinde doğa yürüyüşü ve keşif!


Welcome to the campfire: Kamp ateşi eşliğinde keyifli bir akşam bizleri bekliyor!

GÜN 3

İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından İstanbul için geri dönüş yolculuğu.

SIK SORULAN SORULAR

Merak Ettiğiniz Soruları Hızlıca Öğrenin

 • PROGRAM BAŞLANGIÇ SAATLERİ VE KONUMU

  DENİZLİ-İZMİRBilgilendirme mailinde paylaşılacaktır.

  İstanbul - Kadıköy Evlendirme Dairesi : 12:00             

  PROGRAM BİTİŞ SAATLERİ VE KONUMU

  İstanbul - Kadıköy Evlendirme Dairesi :12:00 (2 Ocak 2021)            

  DENİZLİ-İZMİR: Bilgilendirme mailinde paylaşılacaktır.  

 • Başvurunuzun ardından 24 saat içerisinde tarafınıza sms ve mail aracalığıyla geri dönüş yapılacaktır. Ön ödeme 200 ₺ olup, kesin kayıt için size atılan sözleşmede yer alan şirket hesap bilgisine 7 gün içerisinde ödeme yapmanız gerekmektedir. Geriye kalan 190₺ ödeme bir ay sonra temin edilecektir.

   

 • 35 hektar orman arazisinin üzerine kurulu Sahil Kamp deniz ve doğa ile iç içe profesyonel imkanlara sahip bir kamp alanı. Tesis içerisinde, 24 saat hizmet veren resepsiyon, deniz kenarı cafe restoran, market, havuz, plaj, otopark, survivor parkuru, deniz kenarındaki dev salıncağı ve orman yürüyüş yolları ile keyifli bir 3 gün bizleri bekliiyor.

 • Seyahat tarihlerinizi ve hatta seyahatinizi ücretsiz olarak değiştirebilir ya da seyahatinizi şartsız ve koşulsuz iptal edip, paranızın tamamını iade alabilirsiniz. (10 gün koşulu)

 • Katılımcılara mevsim şartlarına uygun, sürpriz hava koşullarına dayanıklı 2 kişilik çadır ve mat verilecektir. Program sonunda ekipmanlar sorumlu kişilere teslim edilecektir.

 • Programlarımız sadece 18-39 yaşındaki gençler için tasarlanmıştır. Programın ilk günü gerçekleşek olan oryantasyon oyunlarıyla birlikte farklı kültürden gelen 50 gencin hızlıca kaynaşmasını sağlıyoruz.

  Tekrar ve tekrar gördük: bizimle seyahat etmek, yolculuk bittikten uzun süre sonra bile benzersiz sosyal bağlar yaratıyor. 

KATILIMCI YORUMLARI

Daha Önce Bizimle Seyahat Eden Gezginlerin Deneyimlerine Göz Atın

Utku
Kasım 2020

Yeni yerler görüp iyi insanlarla tanışmak çok keyifliydi. Programın her anında bizimle ilgilenen Burak ve Tayfura teşekkür ediyorum. Yeni programlarda görüşmek üzere :)

Mevlüt
Kasım 2019

Yaptigim en iyi tatillerden birisiydi.Tek katilmanizi tavsiye ederim.🖐😇

Bleda
Kasım 2019

RoarCamp’ın son gecesi veda ederken şu cümleyi kurduğumu hatırlıyorum; “1 haftada tanıştığınız insanlar bile size bu kadar değer veriyorsa, değerinizden şüphe etmeyin.” Roarcamp size değer veren bir kurum. İşletme ve ticaret üzerine bir kurum değil. Birlik ve beraberlik, arkadaşlık, samimiyet var. Aslında insanların kaçış noktası gibi diyebilirim. Fiziksel yorgunluğun sizi dinlendirdiği bir ortam, yeni fikirlerin ve unutulmaz anıların geliştiği bir kaçış biçimi. Benim için her şeyiyle özeldi ve dilerim ki tekrar bir araya gelmek mümkün olur! Sevgiyle kal Roarcamp!

Merve
Şubat 2020

Benim için ilkti. Ama gerçekten çok eğlendim keşke daha uzun bir tur olsaydı daha çok insanla sohbet etme şansım olurdu. Tanıştığım herkes iyiydi herkese teşekkür ediyorum.Umarım tekrar katılır yeni arkadaşlarla tanışırım, tanışmış olduklarımla denk gelirim. Organizasyon sahiplerine de ayrıca ilgileri ve güler yüzleri için teşekkür ederim.:))