Yeni yıla kamp ateşi, müzik ve doğa eşliğinde girmeye hazır olun! 2021 yılına özel ilk kez deneyimlenecek olan RoarCamp Krista ile eğlence ve deneyim dolu bir yeni yıl sizleri bekliyor. 

2021 yılına özel gerçekelştirelecek olan Krista Programında müziğe ve doğaya doyacaksınız. Sadece 18-39 yaşındaki gezginlere özel Krista 3 gün boyunca Şile Sahil Kamp'ta!

Üstelik sadece 390TL ve 2 taksit imkanı ile!

RoarCamp Krista'da Nerelere Gidilecek?

 • İSTANBUL - İZMİR - DENİZLİ (Hareket ve Bitiş) 
 • ŞİLE SAHİL KAMP 

35 hektar orman arazisinin üzerine kurulu Sahil Kamp deniz ve doğa ile iç içe profesyonel imkanlara sahip bir kamp alanı. Tesis içerisinde, 24 saat hizmet veren resepsiyon, deniz kenarı cafe restoran, market, havuz, plaj, otopark, survivor parkuru, deniz kenarındaki dev salıncağı ve orman yürüyüş yolları ile keyifli bir 3 gün bizleri bekliiyor.

RoarCamp Krista Tarihi

 • Krista (31 Aralık - 2 Ocak 2021) 

NELER DAHİL...

 • RoarCamp | KRİSTA

  ULAŞIM: Programımız İstanbul'dan Bolu'ya olan rotamızda gerçekleşecek olup, lüx sınıfında otobüsler hizmet verecektir.

 • RoarCamp | KRİSTA

  KONAKLAMA: Sahil Kamp'ta (2 gece) konaklama mevcuttur. Kamp alanları doğa ile iç içe; duş, tuvalet ve aydınlanma merkezlerdir.

 • RoarCamp | KRİSTA

  KAMP EKİPMANLARI: Katılımcılara mevsim şartlarına ve sürpriz hava koşullarına dayanıklı 2 kişilik çadır, sandalye ve mat verilecektir.

 • RoarCamp | KRİSTA

  SİGORTA: Belge No:7567 TURSAB onaylı, paket tur sigortası ve seyahat sağlık sigortası.

 • RoarCamp | KRİSTA

  KAMP EĞİTİMİ: Programın ilk gününde kamp ekipmanları ve çadır kurulumu ile ilgili basic bir eğitim verilecektir.

 • RoarCamp | KRİSTA

  KONSER: Programda yılbaşı akşamı ateş başında müzik grubumuzla verilecek konser etkinliği.

PROGRAM AKIŞI

3 Günlük KRİSTA Programı Detaylarını ve Seyahat Güzergahını İncele!

RoarCamp | KRİSTA

GÜN 1

İSTANBUL - SAHİL KAMP

 

Kısa bir yolculuğun ardından Şile Sahil Kamp'a varış ve yerleşme.


Kamp Eğitimi ve çadırların kurulması


Doğa ile iç içe kamp alanımız keşfetmek için serbest zaman


Kamp ateşi eşliğinde yılbaşı konseri ve sıcak şarap ile keyifli bir akşam bizi bekliyor!

GÜN 2

SAHİL KAMP

Kahvaltının ardından 35 hektar ormanlık alan üzerine kurulu olan kamp alanımızın çevresinde doğa yürüyüşü ve keşif!


Welcome to the campfire: Kamp ateşi eşliğinde keyifli bir akşam bizleri bekliyor!

GÜN 3

İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından İstanbul için geri dönüş yolculuğu.

SIK SORULAN SORULAR

Merak Ettiğiniz Soruları Hızlıca Öğrenin

 • PROGRAM BAŞLANGIÇ SAATLERİ VE KONUMU

  DENİZLİ-İZMİRBilgilendirme mailinde paylaşılacaktır.

  İstanbul - Kadıköy Evlendirme Dairesi : 12:00             

  PROGRAM BİTİŞ SAATLERİ VE KONUMU

  İstanbul - Kadıköy Evlendirme Dairesi :12:00 (2 Ocak 2021)            

  DENİZLİ-İZMİR: Bilgilendirme mailinde paylaşılacaktır.  

 • Başvurunuzun ardından 24 saat içerisinde tarafınıza sms ve mail aracalığıyla geri dönüş yapılacaktır. Ön ödeme 200 ₺ olup, kesin kayıt için size atılan sözleşmede yer alan şirket hesap bilgisine 7 gün içerisinde ödeme yapmanız gerekmektedir. Geriye kalan 190₺ ödeme bir ay sonra temin edilecektir.

   

 • 35 hektar orman arazisinin üzerine kurulu Sahil Kamp deniz ve doğa ile iç içe profesyonel imkanlara sahip bir kamp alanı. Tesis içerisinde, 24 saat hizmet veren resepsiyon, deniz kenarı cafe restoran, market, havuz, plaj, otopark, survivor parkuru, deniz kenarındaki dev salıncağı ve orman yürüyüş yolları ile keyifli bir 3 gün bizleri bekliiyor.

 • Seyahat tarihlerinizi ve hatta seyahatinizi ücretsiz olarak değiştirebilir ya da seyahatinizi şartsız ve koşulsuz iptal edip, paranızın tamamını iade alabilirsiniz. (10 gün koşulu)

 • Katılımcılara mevsim şartlarına uygun, sürpriz hava koşullarına dayanıklı 2 kişilik çadır ve mat verilecektir. Program sonunda ekipmanlar sorumlu kişilere teslim edilecektir.

 • Programlarımız sadece 18-39 yaşındaki gençler için tasarlanmıştır. Programın ilk günü gerçekleşek olan oryantasyon oyunlarıyla birlikte farklı kültürden gelen 50 gencin hızlıca kaynaşmasını sağlıyoruz.

  Tekrar ve tekrar gördük: bizimle seyahat etmek, yolculuk bittikten uzun süre sonra bile benzersiz sosyal bağlar yaratıyor. 

KATILIMCI YORUMLARI

Daha Önce Bizimle Seyahat Eden Gezginlerin Deneyimlerine Göz Atın

Selin
Kasım 2020

Herkese merhaba :) Nereden, nasıl başlasam bilemiyorum. Ama bildiğim ve emin olduğum tek bir şey var o da Roarcampa olan tarif edilemez sevgim, saygım ve bağlılığım... İlk tek başına, bir gezgin olarak gezme serüvenim Roarla başlamıştı. Bu benim hayatımı değiştiren bir andı ve bundan oldukça keyif almıştım. Hayatınızdaki ilkler unutulmaz derler ya, işte benim için de anlamı bu oldu. Her fırsatımda katıldım kamplara, gezilere. Birsürü dost kazandım, Türkiye'nin her bir yanından. Birbirinden farklı hikayeler, kişilikler ve özel insanlar... Kimera programına ise yardımcı koordinatör olarak çağırılmam üzerine katıldım. Bu benim 2 senedir heyecanla beklediğim bir teklifti. Ama teklifin benim için özel olan kısmı, karşımdakilere güven kazandırmış ve artık ailenin bir parçası olduğumu hissetmiş olmamdı.. Her rotanın, kamp alanının, gezilen görülen yerlerin ayrı bir hikayesinin ve anlamının olması ise Roarı oldukça özel kıldığını düşünüyorum. Bir geziden öte, dostlarla çıkılmış bir yolculuk gibi. Herkesin kendi hikayesini yazdığı bir yolculuk. Ve bizlerin yolculuk hikayeleri de Roar'ın hikayesini oluşturuyor. Her şey için teşekkür ederim Burak, Tayfur, Roar gezginleri ve tabi ki Orhan abi :) İyi ki varsınız...

Yasemin
Kasım 2019

Roarcamp samimiyettir, dostluktur,yeni deneyimler,bol kahkalar,her anı özel her anı değerli zamanlardır. Basit bi gezi tur kamp asla değildir.Size değer veren en küçük sorunlarınızda bile yardımcı olan,keyifli vakit geçirmek ve tüm sıkıntıları sorunları 3 5 günlüğüne bi kenara koyabileceğiniz uzun soluklu bir terapidir. Emin olun etkisini üzerinizden atamayacak bir sonraki program için rota oluşturmaya başlayacaksınız.Sevgiler Roarcamp ekibi ve Roarcamp6 🤗

Secehan
Kasım 2019

Her şey çook güzeldi, en keşif dolu tatilimdi diyebilirim iyi ki katılmışım bu aileye umarım tekrar fırsatım olur

Birgül
Ocak 2020

Öncelikle organizasyon oldukça iyi bir fikir ile oluşmuş. Bu açıdan burak ve ekibini tebrik ediyorum. Olsa daha iyi olur diye düşündüklerim: 1. Malzemeler çok kullanılmaktan hızla yıpranıyor anladığım kadarı ile. Bence daha sık yenilemelisiniz. 2. Çadırlar 2 kişi kalmak için, hem de tanımadığınız birisi ile kalıyorsanız çok küçük. Bana göre bir boy büyüğü olsa daha kaliteli hizmet vermiş olurdunuz. 3. Yaş sınırı konseptiniz ekibin genç dinamik ve eğlenceli olmasını sağlıyor. Ancak 18_35 yaş çok geniş bir aralık. Ben 30yaşında birisi olarak 18yaşındaki bir gencin kafa yapısı ile haliyle uyum sağlayamıyorum. Gurupları 18_25 ve 26_35 diye bölseniz herkes çok daha fazla keyif alır bence. Geri bildirim aldığınız için teşekkürler. Çok başarılı bir sezon geçirmeniz dileğiyle.