ROARCAMP KAMP ALANLARI

Seçilen Kamp Alanları, Türkiye’nin açık ara en güzel ve tesisleşme konusunda uzmanlaşmış doğa ile iç içe, stresten ve şehir gürültüsünden uzak, deniz ve ormanın kucaklaştığı kamping alan-tesisleridir. Kamping Alanların bünyesinde sunduğu wc, duş, elektrik kullanım hizmetleri, market ve kafeteryası, program süresince standartlarınızı arttırabilecek mevcut imkanlar dahilinde olabilecek en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Kamp Alanlarında Sunulan Hizmetler

WC: RoarCamp kamp alanları yani Milli Park'lar ve özel işletmeler düzenli olarak kontrolü yapılan hijyenik tuvaletlere sahiptir.

Aktivite: Kamp alanları programın konseptine göre seçilmektedir. Örneğin sahil kenarı olan kamp alanları tekne turu gibi aktivitelere elverişli iken, macera konseptli kamp alanları doğa yürüyüşlerine elverişli, içerisinde göl veya akarsu barındıran kamp alanlardır.

Hijyen: Kamp alanları çöp, çevre temizliği açısında düzenli olarak temizlenmektedir.

Güvenlik: Kamp alanları güvenlik görevlileri illi Park sorumluları ve yetkililer tarafından 7/24 korunmaktadır.

Açık ve Kapalı Duşlar: Yazlık kamp alanları başta olmak üzere, kamp alanlarımızda açık plaj duşları ve hijyenik kapalı duşlar bulunmaktadır.

Market ve Restaurant: Yazlık kamp alanlarında katılımcı ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte market, ızgara ve fast-food çeşitlerinin olduğu restaurantlar bulunmaktadır.

MARMARİS KAMP ALANI - ÇUBUCAK ORMAN KAMPI

 

FETHİYE KAMP ALANI - GÜNLÜKLÜ ORMAN KAMPI

 

KÖPRÜLÜ KANYON KAMP ALANI

 

YEDİGÖLLER KAMP ALANI